LPG - Lipomassage

Lymfatický systém, lymfa

V organizme človeka predstavuje lymfatický systém dôležitú súčasť spôsobu odstraňovania nepotrebných látok vznikajúcich metabolizmom buniek, odstraňovanie nepotrebných bielych krviniek – lymfocytov, častíc baktérií a vírusov. Slovo "lympha" je gréckeho pôvodu a znamená: čistá pramenitá voda. Lymfatický systém je súčasťou imunitného systému a zahŕňa lymfatické uzliny, lymfatické cievy a lymfu. Pri zhoršenej funkcii lymfatického systému dochádza k hromadeniu škodlivých splodín v organizme s následkom oslabenia imunitného systému. Viac ako 80% lymfatického systému sa nachádza v koži a podkoží. Spleť lymfatických ciev a uzlín ústi do žilového systému. Tok lymfy v lymfatických cievach ide jedným smerom, je nezávislý od krvného obehu. Jej jednosmerný posun je sprostredkovaný sťahmi svalov a okolitého tkaniva t.j. pri pohybe. Práve nedostatočný pohyb, nerovnomerná záťaž jednotlivých svalových partií, úbytok svalovej hmoty sú hlavnými príčinami zhoršenia funkcií lymfatického systému s následným hromadením toxínov v organizme.

Ako LPG funguje

LPG technika je určená na ošetrenie patologických zmien spojivového tkaniva. Je jedinou technikou, ktorou je možné uvoľniť tuk uložený pod vrchnou vrstvou pokožky a nedá sa odstrániť cvičením, diétou ani liposukciou.

Motorizovaná masážna hlavica má špeciálne valčeky, ktoré pôsobia na pokožku. Vďaka prvému valčeku sa vákuovou vlnou vytvára kožný záhyb, druhý valček ho narovnáva naspäť. Prístroj je vybavený kontrolou procedúry, ktorá umožňuje sledovať silu záberu, a aj vďaka tomu terapeut zohľadňuje pocity klienta. Jemné stláčanie, satie a krúženie po pokožke prístrojom Cellu M6 Integrál stimuluje žilový a lymfatický systém tak, že vyplavuje toxíny. Vlákna sú stimulované, tvorba kolagénu a elastínu je obnovená, pleť pôsobí mladistvejšie a zdravšie. Ošetrenie takisto vyhladzuje povrch pokožky, je jemnejšia, „pomarančová koža“ mizne.

LPG – história

LPG Endermologie je veľmi účinná metóda na mnohé problémy s pokožkou. Techniku vynašiel automobilový pretekár Louis Paul Guitay, ktorý mal vážnu autonehodu. Podstupoval intenzívne masáže, ktoré mu výrazne pomohli v zotavení. Na základe osobných skúseností s konkrétnymi masážami skonštruoval prístroj, ktorý nahradil šikovné ruky fyzioterapeutov a nazval ho svojimi iniciálkami LPG.

Tajomstvo pravej krásy nie je agresivita, len prirodzená stimulácia.

Odmietame ničiť našu planétu, tak prečo ničiť svoje telo.

Žijeme v dobe, kde milióny ľudí vedia, aké je dôležité prirodzené ekologické správanie, ochrana životného prostredia a prírodné  „bio“ potraviny. Bohužiaľ ešte je veľa jedincov, ktorý poškodzujú  svoju prirodzenú krásu nevhodnými operáciami a inými invazívnymi zákrokmi, ktoré si ich zdravie nezaslúži.

To je jeden z dôvodov, prečo LPG spoločnosť, tvorcovia patentovanej metódy Lipomassage (číslo 1 vo Francúzku v zoštíhľujúcej starostlivosti) a Endermolift (prirodzené ošetrenie proti starnutiu) rozhodlo ponúknuť úplne neinvazívnu krásu, zoštíhlenie a anti-age prevenciu.

 

 

Starostlivosť o tvár a dekolt - Endermolift

Mechanická stimulácia fibroplastov znova obnovuje tvorbu kolagénu a

elastínu.

 

Už od 25- ho veku človeka znižujú bunky (fibroplasty) produkciu kolagenu a elastínu. Objavujú sa prvé známky starnutia pleti ako sú drobné vrásky a povolené kontúry, pokožka stráca svoju pevnosť.

Táto jedinečná technológia proti starnutiu používa mechanickú transdukciu, stimuluje mladé bunky (fibroplasty)a spevňuje jemnú pokožku tváre, krku a dekoltu.

Hĺbkové pôsobenie v tkanive znovu aktivuje kolagenovú  a elastínovú produkciu a zaručí dlhotrvajúci anti-aging efekt.

Úplne  nové postupy ošetrenia boli vyvinuté vedcami LPG k dosiahnutiu špecifického riešenia pre každého jedinca so zameraním na :

-          Rozjasnenie pleti

-          Očné kontúry

-          Spevnenie pleti

-          Vyhladenie vrások

-          Spevnenie  kontúr tváre

Špecifické ošetrenie ENDERMOLIFT trvá 15 až 40 minút podľa potreby klienta, odporúča sa 8 až 15 ošetrení.

Po ošetrení je pleť hustejšia a viditeľne spevnená.

Vrásky sú hladšie a pleti je navrátený prirodzený lesk.

 

 

Nový Cellu M6 Integral

 

Pôvodná verzia Cellu M6 dostala  nový  ucelený a vyzretý design, ktorý odpovedá predstavám dokonalých ženských kriviek.

Úplne nový Cellu M6 sa aktívne zameriava na dokonalý výsledok.

Nová „ ErgoDrive“ masážna hlavica uchopí 2x väčší objem pokožky a je 2x rýchlejší.

 

 

Lipomassage

Stimulácia tukových buniek odstraňuje uložený tuk.

Lipomassage  je jedinečná technika vykonaná na pokožke, ktorá spustí biochemickú reakciu. Tento fyziologický proces , nazývaný mechanická transdukcia, stimuluje adipocity (tukové bunky), ktoré sú následne donútené rozpustiť lokalizovaný tuk a tím je celulitída redukovaná. Táto technika odstraňuje i nepoddajné tukové vankúšiky v problematických partiách, ktoré bežne odolávajú diétam aj cvičeniu.

K dosiahnutiu špecifického a jedinečného riešenia pre každého jednotlivca vyvinuli vedci z LPG úplne nové ošetrenia. Metóda Ergodrive na báze rotácie zlepší proces formovania tela a poradí si aj s ťažko dostupnými miestami ako sú vnútorné stehná, zadok atď. Momentálne dávame ďaleko väčší dôraz  na spevnenie pokožky počas každého ošetrenia. Vo všetkých procedúrach je zahrnutý krok Body Anti-aging“, pretože pri väčšej intenzite odstránenia tuku je nutné pokožku aj spevniť.

Cieľom ošetrenia prístrojom Cellu M6 je pripomenúť bunkám, že nemôžu ukladať  prebytočný tuk, tím telo omladiť a znovu aktivovať bunkové procesy, ktoré sa vekom spomalili.

4 HLAVNÉ CIELE A POŽADOVANÉ VÝSLEDKY:

-          Odstránenie lokálneho tuku na problematických partiách

-          Modelácia tela a formovanie postavy

-          Spevnenie a vypnutie pokožky

-          Odstránenie celulitídy a zjemnenie povrchu pokožky

 

LPG Cellu M6 zaručuje dlhotrvajúce výsledky: Po absolvovaní 6 až 10 základných ošetrení tela a tváre si doprajte pravidelné ošetrenie každý mesiac, čo vám zaručí naozaj dlhotrvajúci efekt. Nový Cellu M6 Integral Vám zaručuje  spevnenie tela a omladenie tváre ľahkým a zdravým spôsobom ... a to sa jednoducho oplatí.

 

Rozdiel medzi predchádzajúcim Cellu M6 a novým Cellu M6:

Vyššia spokojnosť, rýchlejšie výsledky (výsledok sa dostaví už pri 6- tich sedeniach, telo reaguje rýchlejšie), nový komfort a príjemný pocit pri ošetrení: noví užívatelia predovšetkým oceňujú úplnú bezbolestnosť pri uchopení pokožky a páči sa im toto ošetrenie pripomínajúcu klasickú ručnú masáž.

 

 

Môže LPG technológia Endermologie nahradiť estetickú medicínu?

Všetko má svoje výhody. Ale  je zrejmé, že Cellu M6 predstavuje najlepšiu alternatívu pre klientov, ktorí sa obávajú invazívnych kozmetických operácií. LPG je neinvazívne ošetrenie veľmi účinne a efektívne ošetrí všetky problematické partie. Taktiež stále viac  lekárov špecialistov, predovšetkým z oblasti estetickej medicíny, používa Cellu M6 vo svojich ordináciách, napr. k ošetreniu ťažko dostupných miest ako sú vnútorné stehná ale aj k príprave ( najmä tkanivá) a k optimalizácií výsledkov liposukcie ( drenáž a zjednotenie operačných miest).