Massage

                    

                                  

                         

 

LÍNIA MASSAGE

Od Mini shortiek až po tričká s dlhým rukávom sa táto línia vyznačuje zdvihnutými bodmi obklopenými hladkými plochami, vytvára jemnú ale účinnú masáž, kde pri pohybe tela, pomáha bojovať proti nedokonalostiam spôsobených celulitídov. Nosenie je pohodlné, neobmedzuje v pohybe, zachováva vysokú flexibilitu.

logo-micro MICROFIBRA

MICROFIBER ( mikrovlákno ) priedušné, udržuje telesné teplo, mäkké, ľahké, elastické, patrí k lídrom FarmaCell.

logo-milk MILK


vyrobené z mliečnej priadze. Masíruje, zvláčňuje a hydratuje. Toto nové revolučné vlákno pochádza z mliečnych proteínov a prostredníctvom aminokyslých zložiek stabilne dodáva pokožke výživu,  jemnosť a poskytuje väčšiu hydratáciu. Výsledkom je jemná a hladká pokožka.

logo-silverSILVER

pretkané čistým striebrom, eliminuje tvorbu zápachu spôsobeného baktériami / antibakteriálne/ vysoko hygienické, reguluje telesnú teplotu, studenšiu v lete, teplejšiu v zime, vďaka ich ich vodivosti odvádzajú nadbytočné teplo z tela von a naopak. Má vysokú elektrickú vodivosť, znižuje elektrostatické výboje, zabraňuje vytváraniu baktérií a plesní a neutralizuje amoniak a denaturalizované bielkoviny, ktoré spôsobujú zápach. 100% bezpečné, netoxické, neobsahuje žiadne chemikálie.